WRESZCIE WOLNE

data dodania: 29 kwietnia 2013 r. (poniedziałek)

Pewien pan o polsko brzmiącym nazwisku Jerome Klapka Jerome, angielski pisarz i dramaturg z przełomu XIX i XX wieku, znany czytelnikom z dowcipnej książki podróżniczej „Trzech panów w łódce (nie licząc psa)” tak określił prawo do wypoczynku: „Tylko człowiek który pracuje, może cieszyć się wypoczynkiem.”

Dlatego właśnie pracownicy BONUS-a, którzy na co dzień pracują jak mrówki albo lepiej – jak pszczółki zasłużyli na wolne. Wszyscy oni – lekarze, pielęgniarki i pozostały personel codziennie pomagają ogromnej ilości naszych pacjentów w dbaniu o ich zdrowie i leczą ich choroby. Ilość pacjentów przybywa z dnia na dzień, dlatego postanowiliśmy zwiększyć naszą kadrę lekarzy rodzinnych o jeszcze jednego doktora. Zacznie pracę równo za tydzień, a z jego przybyciem zwiększymy również nasze możliwości diagnostyczne.

BONUS-PLUS jest najszybciej rozwijającą się firmą medyczną w okolicy. Nie odsyła pacjentów, nie ustawia ich w kolejki i „na później”, nie odmawia badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych. Zespół Diagnostyczno-Leczniczy BONUS-PLUS w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Wojska Polskiego 10 służy pomocą każdemu, kto się do niego zgłosi, bez względu na to skąd do nas przychodzi.

Po kilku wolnych majowych dniach znów wrócimy do naszych codziennych obowiązków. Do naszych pacjentów, ich kłopotów i potrzeb. Taka jest nasza rola i zadanie. Może czasem ktoś ma gorszy dzień, jakiś problem, jakiś kłopot, ale staramy się, aby nie przenosiło się to na naszą pracę zawodową. Też bywamy zmęczeni, czasem źli na coś lub kogoś, zdenerwowani. Hamujemy jednak nasze emocje, a najlepiej jest to czynić przy lekturze jakiejś doskonałej książki. Dlatego na koniec jeszcze raz sięgnę do Jerome Klapki i jego „Trzech panów w łódce (nie licząc psa)”. Ten doskonały angielski artysta potrafił krótko, acz prawdziwie opisać rzeczywistość w banalnym powiedzonku, jak na przykład w takim: „Ale nie ma róży bez kolców, jak to powiedział jeden pan, kiedy zmarło się jego teściowej i przyniesiono mu rachunek za pogrzeb.”

Radosnego wypoczynku życzę Wam Wszystkim, nasi Pacjenci i Czytelnicy i już na poważnie zapraszam do nas, do ZD-L BONUS-PLUS w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Wojska Polskiego 10. Warto do nas przyjść!

specjalista medycyny rodzinnej Dariusz Jałocha
www.przychodniabonus.pl
powrót
Lekarz, Przychodnia Lekarska, Sępólno Krajeńskie, Lekarz Rodzinny

Przychodnia czynna
08:00-18:00

Rejestracja telefoniczna
tel. 52 388 02 75

Rejestracja online
(wkrótce)

Sprawdź,
kiedy przyjmuje Twój lekarz

grafik lekarzy POZ
Kwiecień, 2020
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       

Co dla Pani/Pana jest najważniejsze w wyborze placówki medycznej?

kompetencje personelu medycznego
kompleksowość oferty (możliwość wykonania wszystkich badań w jednym miejscu)
ceny usług medycznych
uprzejmość personelu
komfortowe warunki obsługi
reputacja placówki
inne, niewymienione powyżej